New 2026 Keystone RV Raptor 433 Toy Hauler Fifth Wheel
FULL BODY PAINT / 13FT 6IN GARAGE / 2 FULL BATHROOMS / 5.5K GENERATOR / 400 W SOLAR PANEL / 2000W INVERTER
The following is a list of Additional Options besides the Standard Features come with the unit are:
- 2026 RAPTOR 433
- DÉCOR – RAPTOR – GALAXY
- EXTERIOR DÉCOR – RAPTOR – CUSTOM PAINT – MATTE WHITE
- VELOCITY PACKAGE
- INTERIOR LUXURY PACKAGE
- EXTERIOR ADVENTURE PACKAGE
- TRIPLE A/C PACKAGE
- RAMP PATIO W//AWNING & PATIO STEPS
- 6 POINT HYDRAULIC AUTO LEVELING
- IN COMMAND SMART AUTOMATION SYSTEM
- 5.5K GENERATOR
- REFRIGERATOR – 12V – 20 CF
- SLIDING REAR PATIO DOOR
- SOLAR FLEX DISCOVER
- 2-100AH DFE HEATED LITHIUM BATTERIES
- RVIA SEAL – GO CAMPING
Absolutely amazing and so kind! We have a hybrid travel trailer and we were getting tossed around traveling from the Denver area to Miles City Mt. During the trip we had a mishap with an hidden and illplaced clearance bar that resulted in roof damage and antenna damage. We called them from Douglas, Wy to see if they could at least install an anti-sway system. They were ready for us the minute we pulled - Lindsay
You Save: $64,838
Sale Price: $136,995
Stock# 38643
Interior Color: Galaxy, Loam
| Sleeps | 7 |
| Slides | 3 |
| Length | 46 ft 1 in |
| Ext Width | 8 ft 4 in |
| Ext Height | 13 ft 3 in |
| Interior Color | Galaxy, Loam |
| Hitch Weight | 3990 lbs |
| Dry Weight | 17515 lbs |
| Cargo Capacity | 3485 lbs |
| Fresh Water Capacity | 173 gals |
| Grey Water Capacity | 104 gals |
| Black Water Capacity | 104 gals |
| Tire Size | 215/75R17.5H |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| Generator | Onan 5,500W Gas |
| Fuel Capacity | 60 gals |
| Number Of Bunks | 1 |
| Available Beds | King |
| Refrigerator Type | 12V |
| Refrigerator Size | 20 cu ft |
| Convection Cooking | Yes |
| Cooktop Burners | 4 |
| Shower Size | 42" x 30" & 24" x 36" |
| Number of Awnings | 3 |
| Axle Weight | 8000 lbs |
| Garage Size | 13 ft 6 in |
| LP Tank Capacity | 30 lbs |
| Water Heater Type | Girard Tankless On Demand |
| TV Info | LR 50" Smart LED TV, BR Smart LED TV, Garage 40" Smart LED TV, Ext. 50" TV |
| Awning Info | 12', 13' & 13' Girard Cassette Electric with LED Lights |
| Axle Count | 3 |
| Washer/Dryer Available | Yes |
| Number of LP Tanks | 2 |
| Shower Type | Tub/Shower Combo |
| Electrical Service | 50 amp |
| VIN | 800119 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


