New 2026 Keystone RV Raptor 441HB Toy Hauler Fifth Wheel
WAKE SURF BLACK FULL BODY PAINT / ONE AND HALF BATH /13 FT GARAGE SPACE / 5.5K GENERATOR / AUTO LEVELING / 440W SOLAR PANEL / 2000 W INVERTER / 3AC PACKAGE !!
The following is a list of Additional Options besides the Standard Features come with the unit are:
- 2026 RAPTOR 441HB
- DECOR - RAPTOR -LOAM
- EXTERIOR DECORE - RAPTOR - CUSTOM PAINT - WAKE SURF BLACK
- VELOCITY PACKAGE
- INTERIOR LUXURY PACKAGE
- EXTERIOR ADVENTURE PACKAGE
- TRIPLE A/C PACKAGE
- RAMP PATIO W/AWNING & PATIO STEPS
- POWER RAMP DOOR
- 6 POINT HYDRAULIC AUTO LEVELING
- IN COMMAND SMART AUTOMATION SYSTEM
- 5.5 K GENERATOR
- PREMIUM SOUND SYSTEM
- REFRIGERATOR - 12V - 20CF
- SLIDING REAR PATIO DOOR
- SOLAR FLEX DISCOVER
- RIVA SEAL - GO CAMPING
Stopped in cuz steps wouldn’t retract fully and was having problems with water heater. They were really booked, but took time to help us so we could get on the road again very nice people. - Rae
You Save: $60,523
Sale Price: $134,995
Stock# 39228
Exterior Color: Matte Black, Matt White, Wake Surf Teal, Wake Surf Gray
Interior Color: Galaxy, Loam
| Sleeps | 9 |
| Slides | 3 |
| Length | 45 ft 9 in |
| Ext Height | 13 ft 3 in |
| Interior Color | Galaxy, Loam |
| Exterior Color | Matte Black, Matt White, Wake Surf Teal, Wake Surf Gray |
| Hitch Weight | 3805 lbs |
| Dry Weight | 17570 lbs |
| Cargo Capacity | 3430 lbs |
| Fresh Water Capacity | 173 gals |
| Grey Water Capacity | 104 gals |
| Black Water Capacity | 104 gals |
| Tire Size | 215/75R17.5H |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| Generator | Onan 5500W |
| Fuel Capacity | 60 gals |
| Number Of Bunks | 1 |
| Available Beds | King |
| Refrigerator Type | 12 Volt |
| Refrigerator Size | 20 cu ft |
| Convection Cooking | Yes |
| Cooktop Burners | 4 |
| Shower Size | 42" x 30" |
| Number of Awnings | 3 |
| Axle Weight | 8000 lbs |
| Garage Size | 13 ft |
| LP Tank Capacity | 30 lbs |
| Water Heater Type | Girard Tankless On Demand |
| TV Info | LR 50" Smart LED TV, BR Smart LED TV, Garage 40" Smart TV |
| Awning Info | 10', 13' & 13' Girard Cassette Electric with LED Lights |
| Axle Count | 3 |
| Washer/Dryer Available | Yes |
| Number of LP Tanks | 2 |
| Shower Type | Standard |
| Electrical Service | 50 amp |
| VIN | 800278 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


