New 2026 Keystone RV Raptor Carbon Series 321 LT Toy Hauler Fifth Wheel
Call for details.
Randy was awesome to deal with! Everything went smoothly and the prices were descent! Randy was good about keeping in touch with repairs and helpful! Loving our camper! - RaeLynn
You Save: $24,687
Sale Price: $59,980
Stock# 25T3387
Interior Color: LOAM
| Sleeps | 6 |
| Slides | 2 |
| Length | 40 ft 7 in |
| Ext Height | 13 ft 3 in |
| Interior Color | LOAM |
| Hitch Weight | 2700 lbs |
| Dry Weight | 12365 lbs |
| Cargo Capacity | 4310 lbs |
| Fresh Water Capacity | 94 gals |
| Grey Water Capacity | 88 gals |
| Black Water Capacity | 44 gals |
| Tire Size | ST235/80R16G |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| Fuel Capacity | 30 gals |
| Number Of Bunks | 1 |
| Available Beds | Queen |
| Refrigerator Type | 12V |
| Refrigerator Size | 16.5 cu ft |
| Cooktop Burners | 3 |
| Shower Size | 42" x 30" |
| Number of Awnings | 1 |
| Axle Weight | 7000 lbs |
| Garage Size | 21 ft 4 in |
| LP Tank Capacity | 30 lbs |
| Water Heater Type | Girard On Demand |
| TV Info | LR 50" LED TV |
| Awning Info | 20' Electric One Touch w/ LED Lights |
| Axle Count | 2 |
| Number of LP Tanks | 2 |
| Shower Type | Standard |
| Electrical Service | 50 amp |
| VIN | 4YDFCNN24TF805006 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


