New 2026 Keystone RV Raptor Carbon Series 360 Toy Hauler Fifth Wheel
13 FT GARAGE SPACE / KIND BED / 30 G FUEL TANK / 5500 ONAN GEN / SOLAR DISCOVER PACKAGE / INVERTER / 2 AC!!
The following is a list of Additional Options besides the Standard Features come with the unit are:-
- 2026 CARBON 360
- DÉCOR – CARBON – LOAM
- INTERIOR CAMPING PACKAGE
- EXTERIOR CAMPING PACKAGE
- ELECTRIC BEDS W/DUAL OPPOSING COUCHES
- 6 POINT HYDRAULIC AUTO LEVELING
- REFRGERATOR – 12V – 16 CF
- 5.5K GENERATOR
- RAMP PATIO W/AWNING & PATIO STEPS
- SOLAR FLEX DISCOVER
- RIVA SEAL – GO CAMPING
RV Leaders got my attention with their website showing the best price anywhere. They followed up with impressively responsive correspondence. Everyone there was very knowledgeable, enthusiastic, and personable. I highly recommend RV Leaders & Camping Outlet. - Jim
You Save: $37,746
Sale Price: $89,995
Stock# 38350
Interior Color: Galaxy, Loam
| Sleeps | 9 |
| Slides | 2 |
| Length | 39 ft 11 in |
| Ext Width | 8 ft 4 in |
| Ext Height | 13 ft 2 in |
| Interior Color | Galaxy, Loam |
| Hitch Weight | 3240 lbs |
| Dry Weight | 13095 lbs |
| Cargo Capacity | 4145 lbs |
| Fresh Water Capacity | 94 gals |
| Grey Water Capacity | 82 gals |
| Black Water Capacity | 44 gals |
| Tire Size | ST235/80R16F |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| Fuel Capacity | 30 gals |
| Number Of Bunks | 1 |
| Available Beds | King |
| Refrigerator Type | 12V |
| Refrigerator Size | 16.5 cu ft |
| Cooktop Burners | 3 |
| Shower Size | 40" x 28" |
| Number of Awnings | 1 |
| Axle Weight | 7000 lbs |
| Garage Size | 13 ft |
| LP Tank Capacity | 30 lbs |
| Water Heater Type | Girard On Demand |
| TV Info | LR 50" LED TV |
| Awning Info | 20' Electric One Touch w/ LED Lights |
| Axle Count | 2 |
| Washer/Dryer Available | Yes |
| Number of LP Tanks | 2 |
| Shower Type | Standard |
| Electrical Service | 50 amp |
| VIN | 805209 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


