New 2026 Keystone RV Sprinter 3920DSL Fifth Wheel
$23,364 in options including Washer/Dryer Prep, Super Sofa, Luxury package and so much more Call 984-223-2203 or come by today
I give this dealership and all the employees there a five out of a five star rating. Everyone went above and beyond. They were so helpful with everything. I couldn't be happier with the service there! - Jon
Stock# 113184
Interior Color: SAND
| Sleeps | 7 |
| Slides | 4 |
| Length | 43 ft 6 in |
| Ext Height | 13 ft 4 in |
| Interior Color | SAND |
| Hitch Weight | 2565 lbs |
| GVWR | 16400 lbs |
| Dry Weight | 13200 lbs |
| Cargo Capacity | 3140 lbs |
| Fresh Water Capacity | 75 gals |
| Grey Water Capacity | 122 gals |
| Black Water Capacity | 78 gals |
| Tire Size | ST235/80R16G |
| Furnace BTU | 30000 btu |
| Available Beds | Two King |
| Refrigerator Type | 12V |
| Refrigerator Size | 16 cu ft |
| Cooktop Burners | 3 |
| Shower Size | 36" x 24" |
| Number of Awnings | 2 |
| LP Tank Capacity | 30 lbs |
| Water Heater Type | Suburban Tankless On Demand |
| TV Info | LR LED HDTV |
| Awning Info | 10' and 17' Electric with Friction-Hinge Adjustment, LED Lights, and Manual Override |
| Axle Count | 2 |
| Washer/Dryer Available | Yes |
| Number of LP Tanks | 2 |
| Shower Type | Tub/Shower Combo |
| Electrical Service | 50 amp |
| VIN | 4YDFSTU27T4530784 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


