New 2026 KZ Accelerate 2918 A Toy Hauler Fifth Wheel
AWESOME NEW MODEL JUST ARRIVED ~ CALL NOW TO GET IT FIRST !
2026 KZRV ACCELERATE 2918A
Pack everything up and get camping in this Toy Hauler! It’s the perfect size to fit your family and your toys for an awesome outdoor adventure!
- Bretz RV & Marine has been your locally-owned and operated source for all your outdoor adventures for over 50 years! We offer flexible purchasing options to make sure we can help you find exactly what you want to fit your needs! For more information on this unit or others, visit our website www.bretzrv.com or give us a call at 833-BRETZRV!
~CALL DEALER FOR MORE INFORMATION~
Stopped in to look at options. Wonderful customer service, we were shown several different options to give us a good idea of what we liked and didnt like. Wish all lots were as attentive and helpful rather than pushing a big sale. Definitely will be back. - Lyncee
You Save: $50,255
Sale Price: $79,995
Stock# 101633
Exterior Color: WHITE
Interior Color: MINK
| Sleeps | 6 |
| Slides | 2 |
| Length | 38 ft 7 in |
| Interior Color | MINK |
| Exterior Color | WHITE |
| Number Of Bunks | 1 |
| Available Beds | Queen |
| Refrigerator Type | 12V |
| Refrigerator Size | 10 cu ft |
| Shower Size | 30" x 36" |
| Number of Awnings | 1 |
| Garage Size | 13 ft |
| TV Info | Swing-Arm TV |
| Awning Info | 20' |
| Washer/Dryer Available | Yes |
| Shower Type | Standard |
| VIN | 4EZFT3625T4042557 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.

