New 2026 Palomino Columbus RIVER RANCH 394RKL Fifth Wheel
Our price INCLUDES Freight and Prep - NO HIDDEN FEES!
-
- Slam Latches On All Storage Doors
- Magnetic Compartment Door Holds
- 2-Tone Aluminum Wheels
- 2 Exterior Color Choices With Gray Metal Skirting (White, Full Body Paint)
- Heated Utility Convenience Center
- Black Tank Flush
- Outside Shower
- (2) 30-Lb. Lp Tanks With Auto Switch (Ez Replacement)
- Power Awnings with LED Lighting
- 8000 Lb. Axles
- Crank Down Spare Tire
- 30" x 78" Entry Door
- Rear Sliding Storage Tray in Basement
- Ladder
- Slide Toppers
- Large Tinted Windows Throughout
- Tire Pressure Monitoring System
-
- Upgraded Residential Style Hardware w/Soft Close Doors & Drawers
- Upgraded Crack/Mold/Mildew-Resistant Flooring
- Hybrid Marine Grade Carpet
- Led Lights
- Upgrade True Solid Surface Countertops Bath/Kitchen
- Roller Day/Night Shades in Main Areas
- Power Theater Seating w/USB Charging
- Sleeper Sofa
- 2 Residential Style High End Dining Chairs
- dimmable ceiling strip lighting,3 independent zones
-
- 84" Interior Height Throughout
- 101" Wide Body
- All Welded Aluminum Frame Superstructure
- 3/4" Tongue And Groove Plywood Floor
- 6' Height Slides (Living Room Slides)
- Snap-In Ceiling Molding - No Staples Or Tape
- 12V Heat Pads On All Holding Tanks
- Vacuum Bonded Walls with Dual Azdel Onboard
- Worry Free Composite Floors In Basement And Slide Boxes
- 16" Wheels With Nitro Fill Tires
- Residential Style 4" Radius Wood Roof Trusses
- Darco Wrap and Fiberglass Floor Insulation
- 2" Sidewall with Foam Insulation
- 2.5" Wide Truss w/ 8'x8' Plywood Decking
- 2-10ga wires run for solar expansion
See window sticker for package features.
Great experience, had helpful and very informative members of their team who took the time to walk me around and make sure I found the correct camper for me. JW made the process feel easy and took a ton of stress out of the purchasing process. Will be going back for any future purchases. - Lawerence
You Save: $30,754
Sale Price: $108,999
Stock# 4939
| Sleeps | 2 |
| Slides | 5 |
| Ext Width | 8 ft 5 in |
| Ext Height | 13 ft 6 in |
| Hitch Weight | 2575 lbs |
| Dry Weight | 15825 lbs |
| Cargo Capacity | 3461 lbs |
| Fresh Water Capacity | 75 gals |
| Grey Water Capacity | 78 gals |
| Black Water Capacity | 39 gals |
| Available Beds | King |
| Washer/Dryer Available | Yes |
| Electrical Service | 50 amp |
| VIN | 4X4FCMR2XT6015517 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


