New 2026 Stealth Trailers Nomad SE 20FB Toy Hauler Travel Trailer
OPTIONS:
- 72" Wall Mount Sofa
- Sleep & Store - Manual Pull Down Bed System
- 3 cf. 12V Refrigerator
- Powder Coated Roof Cargo Rack & Ladder
LIST OF OPTIONS MAY NOT BE ACCURATE
Stopped in to look at options. Wonderful customer service, we were shown several different options to give us a good idea of what we liked and didnt like. Wish all lots were as attentive and helpful rather than pushing a big sale. Definitely will be back. - Lyncee
Stock# 180-26
Interior Color: Polar White
| Sleeps | 4 |
| Length | 20 ft |
| Ext Width | 8 ft 6 in |
| Int Height | 7 ft 6 in |
| Interior Color | Polar White |
| GVWR | 9990 lbs |
| Fresh Water Capacity | 53 gals |
| Tire Size | ST235/80R16 LRE |
| Refrigerator Type | 12 |
| Refrigerator Size | 3 cu ft |
| Axle Count | 2 |
| Shower Type | Standard |
| VIN | 71XBE2020T2000302 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


