New 2026 Thor Motor Coach Palazzo GT 37.5 Motor Home Class A - Diesel
private bedroom; dream, dinette; queen bed slide
Our propane stopped working while on a trip from Kansas City to Alaska. I stopped at Eastside and they were very helpful. A Tech even took time to help me make sure I did need a new regulator. We were able to make the repair and get back on the road. - Mark
You Save: $109,748
Sale Price: $234,995
Stock# 111139
Chassis: Freightliner XCS
| Sleeps | 6 |
| Slides | 3 |
| Length | 38 ft 11 in |
| Ext Width | 8 ft 5 in |
| Ext Height | 12 ft 5 in |
| Int Height | 6 ft 10 in |
| Hitch Weight | 10000 lbs |
| GVWR | 32000 lbs |
| Fresh Water Capacity | 95 gals |
| Grey Water Capacity | 40 gals |
| Black Water Capacity | 40 gals |
| Tire Size | 275/80R 22.5 |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| Fuel Type | Diesel |
| Miles | 1255 |
| Engine | Cummins ISB 6.7L |
| Chassis | Freightliner XCS |
| Horsepower | 340 hp |
| Fuel Capacity | 90 gals |
| Wheelbase | 256 in |
| Number Of Bunks | 1 |
| Available Beds | Queen |
| Torque | 700 ft-lb |
| Refrigerator Type | Residential |
| Convection Cooking | Yes |
| Cooktop Burners | 2 |
| Shower Size | 52" x 30" |
| Number of Awnings | 1 |
| LP Tank Capacity | 105 lbs |
| Water Heater Type | On Demand |
| AC BTU | 27000 btu |
| Basement Storage | 159 cu. ft. |
| TV Info | LR 50" LED Smart TV, BR 32" LED Smart TV, |
| Awning Info | 18' Power with Integrated LED Lighting |
| Washer/Dryer Available | Yes |
| Gross Combined Weight | 33000 lbs |
| Shower Type | Standard |
| Electrical Service | 50 amp |
| VIN | 4UZACJFC3TCWU8112 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


