New 2026 Travel Lite Up Country 1025U Truck Camper
Cabover Measurements - 60x80. Call for further details!
I was having trouble with my BMPRO and we called Burton campers and shared what was going on then we were transferred to Easton. He understood our problem and was extremely helpful in helping me resolve our issues. Great customer service and support. We need more Eastons in the workplace we live in California and had to call Alabama to get the help we needed. Great job Easton
- Sandra
Stock# 58412
Exterior Color: WHITE
Interior Color: SOMLYN/MIDTOWN
| Length | 17 ft |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 11 ft 9 in |
| Int Height | 7 ft |
| Interior Color | SOMLYN/MIDTOWN |
| Exterior Color | WHITE |
| GVWR | 2784 lbs |
| Fresh Water Capacity | 29 gals |
| Grey Water Capacity | 15 gals |
| Black Water Capacity | 15 gals |
| Floor Length | 6 ft |
| Center of Gravity Front | 40 in |
| VIN | TTCCU1704T1010700 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


