Used 2003 Mandalay Luxury Division Mandalay Class A 40B Motor Home Class A - Diesel
87509 MILES VERY CLEAN UNIT
Quad Slide Rear Queen Bed w/Nightstands, Vanity & Wardrobe, TV, Closet, Opt. Washer/Dryer, Angle Shower, Seperate Stool Room, Curio Cabinet, Refrigerator, Pantry, Free Standing Dinette, Double Kitchen Sink, 3 Burner Range, 2 Sofa's, TV Above Cab Area and Much More.
Great service, super friendly and very patient answering a hundred questions. Finance lady Christen was very helpful in getting us the best deal. All wonderful people, thank you all so much. - Tricia
Stock# PR631BA
Chassis: Freightliner XC
| Sleeps | 6 |
| Slides | 4 |
| Length | 41 ft 6 in |
| Ext Height | 12 ft 9 in |
| Int Height | 7 ft |
| GVWR | 44320 lbs |
| Dry Weight | 34320 lbs |
| Cargo Capacity | 10000 lbs |
| Fresh Water Capacity | 114 gals |
| Grey Water Capacity | 66 gals |
| Black Water Capacity | 57 gals |
| Tire Size | 275/80R 22.5" |
| Furnace BTU | 30000 btu |
| Engine | Cummins ISL 400 hp |
| Chassis | Freightliner XC |
| VIN | 4uzaahakx3cm23537 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


