Used 2004 Fleetwood RV Terra 26Y Motor Home Class A
Rear Queen Bed w/Nightstands, Corner Shelf, Wardrobe, Refrigerator, 3 Burner Range, Double Kitchen Sink, Booth Dinette w/Overhead Storage or Opt. Convertable Sofa Bed w/Tables, Tub/Shower, Lav., TV Above Cab Area, Awning and More.
I give this dealership and all the employees there a five out of a five star rating. Everyone went above and beyond. They were so helpful with everything. I couldn't be happier with the service there! - Jon
You Save: $3,650
Sale Price: $14,345
Stock# 2064PA
Chassis: Workhorse
| Sleeps | 4 |
| Length | 27 ft |
| Ext Width | 8 ft 6 in |
| Ext Height | 11 ft 4 in |
| Int Height | 6 ft 7 in |
| Hitch Weight | 5000 lbs |
| GVWR | 16000 lbs |
| Dry Weight | 11356 lbs |
| Fresh Water Capacity | 60 gals |
| Grey Water Capacity | 37 gals |
| Black Water Capacity | 30 gals |
| Furnace BTU | 25000 btu |
| Engine | 8.1L Vortec V8 |
| Chassis | Workhorse |
| VIN | 5B4KP7G233368175 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


