Used 2004 Four Winds RV Hurricane 32R Motor Home Class A
HANDYMAN SPECIAL
Double Slide, Rear Side Queen Slideout, Wardrobe, TV Above Vanity, Angle Shower, Seperate Stool Room, Pantry, Refrigerator, 3 Burner Range, Microwave, Double Kitchen Sink, Booth Dinette & Hide-A-Bed Slideout, Barrel Chair, TV Above Cab, Choice of Engine & Chassis and More.
They did a great job fixing my motor problem on my Bayliner, the boat tech was very knowledgeable and nice. - Dan
You Save: $3,600
Sale Price: $9,398
Stock# 38803A-2
Chassis: Ford
Exterior Color: GREY/WHITE
Interior Color: BEIGE
| Sleeps | 6 |
| Slides | 2 |
| Length | 33 ft 2 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 12 ft 3 in |
| Int Height | 6 ft 8 in |
| Interior Color | BEIGE |
| Exterior Color | GREY/WHITE |
| Hitch Weight | 5000 lbs |
| GVWR | 20500 lbs |
| Cargo Capacity | 26000 lbs |
| Fresh Water Capacity | 65 gals |
| Grey Water Capacity | 54 gals |
| Black Water Capacity | 55 gals |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| Miles | 25676 |
| Engine | 6.8L V10 Triton |
| Chassis | Ford |
| VIN | 1F6NF53S540A10630 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


