Used 2004 Keystone RV Outback 28RL-S Travel Trailer
" A MUST SEE ~ CUTE & EASY TO TOW FAMILY TRAILER "
2004 Keystone Rv Outback 28RL-S Highlights:
~OPTIONS LISTED BY MANUFACTURER,ACTUAL OPTIONS MAY VARY~
Single Slide, Queen Bed, Sleeps 6, Sofa Bed, Wardrobe, Shower/Tub, Chair, T.V. Cabinet, Dinette, Refrig, Stove, and More.
Great experience, had helpful and very informative members of their team who took the time to walk me around and make sure I found the correct camper for me. JW made the process feel easy and took a ton of stress out of the purchasing process. Will be going back for any future purchases. - Lawerence
Stock# 94808
| Sleeps | 6 |
| Slides | 1 |
| Length | 29 ft 10 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 10 ft 1 in |
| Hitch Weight | 760 lbs |
| Dry Weight | 4900 lbs |
| Fresh Water Capacity | 38 gals |
| Grey Water Capacity | 30 gals |
| Black Water Capacity | 30 gals |
| VIN | 4YDT28R264G908537 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


