Used 2004 Winnebago Rialta 22 QD Motor Home Class C
Skylight, 42" x 74" Sleeping Area, Pull-Out Tables and Much More!
Did not buy today, but I will be back! Shawn showed me what I asked to see and walked me through what might fit my needs. I am coming back when I'm ready to buy. Best prices on 2025 units. - Paul
Stock# 4105
Chassis: VOLKSWAGEN
Exterior Color: GOLD
Interior Color: GRAY
| Sleeps | 2 |
| Length | 21 ft 8 in |
| Ext Width | 7 ft 4 in |
| Ext Height | 8 ft 7 in |
| Int Height | 6 ft 2 in |
| Interior Color | GRAY |
| Exterior Color | GOLD |
| Hitch Weight | 2000 lbs |
| Dry Weight | 7275 lbs |
| Fresh Water Capacity | 20 gals |
| Grey Water Capacity | 9 gals |
| Black Water Capacity | 12 gals |
| Tire Size | 7 |
| Generator | ONAN 2.8kW GAS |
| Fuel Type | GAS |
| Miles | 76270 |
| Engine | V6 2.8L |
| Chassis | VOLKSWAGEN |
| Horsepower | 201 hp |
| Fuel Capacity | 21 gals |
| Wheelbase | 152 in |
| LP Tank Capacity | 7 |
| VIN | WV3AB477053H103042 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


