Used 2005 Fleetwood RV Bounder 32W Motor Home Class A
Double Slide Fleetwood Bounder Class A w/Rear Bedroom, Wardrobe, TV Overhead, Slide Out Queen Bed w/Nightstands, Private Toilet Area w/Sink, Shower, Refrigerator, 3 Burner Range, Double Kitchen Sink, Swivel Chair w/ Table, Slide Out Booth Dinette/Sofa Bed, Overhead Cabinets, Storage, and More.
RV Leaders got my attention with their website showing the best price anywhere. They followed up with impressively responsive correspondence. Everyone there was very knowledgeable, enthusiastic, and personable. I highly recommend RV Leaders & Camping Outlet. - Jim
You Save: $11,755
Sale Price: $24,995
Stock# CN1134
Chassis: Ford
| Sleeps | 6 |
| Slides | 2 |
| Ext Width | 8 ft 5 in |
| Ext Height | 12 ft |
| Int Height | 6 ft 6 in |
| Hitch Weight | 5000 lbs |
| GVWR | 20500 lbs |
| Dry Weight | 16100 lbs |
| Cargo Capacity | 5000 lbs |
| Fresh Water Capacity | 100 gals |
| Grey Water Capacity | 58 gals |
| Black Water Capacity | 42 gals |
| Miles | 15362 |
| Engine | 6.8L |
| Chassis | Ford |
| VIN | 5B4MP67GX53412036 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


