Used 2005 Fleetwood RV Revolution LE 40 L Motor Home Class A - Diesel
Quad Slide, Sleeps 2, Queen Bed and Nightstands, Shower w/Seat, Side-by-Side Refer, 38" Table w/Chairs, Sofa Bed, Double Kitchen SInk, Range Top, Microwave, Linen Closet and Much More!
I give this dealership and all the employees there a five out of a five star rating. Everyone went above and beyond. They were so helpful with everything. I couldn't be happier with the service there! - Jon
Stock# BFW442
| Sleeps | 2 |
| Length | 39 ft 11 in |
| Ext Width | 8 ft 5 in |
| Ext Height | 12 ft 10 in |
| Int Height | 7 ft |
| Hitch Weight | 15000 lbs |
| GVWR | 34000 lbs |
| Fresh Water Capacity | 95 gals |
| Grey Water Capacity | 60 gals |
| Black Water Capacity | 40 gals |
| Tire Size | 266 |
| VIN | 4VZBR1D9X5C049191 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


