Used 2005 KZ Coyote 22CT Expandable
3 Expandable Beds!
Delam on the Expandable Beds
Front, Rear & Rear Side Queen Tent Beds, Overhead Cabinets, Rear Corner Bath w/Angle Shower, Lav., 3 Burner Range, Microwave, Double Kitchen Sink, Opt. Outside Cook Center, Sofa, Booth Dinette, Refrigerator, Exterior Storage, Exterior Shower Option and More.
The team here is awesome to work with. They went above and beyond to get us out the door even faster than usual. Service is great. Sales team is friendly and not pushy. Management and finance were great. This is a great place to purchase your RV from. - Christopher
You Save: $7,415
Sale Price: $4,441
Stock# 5S084865
| Sleeps | 10 |
| Length | 23 ft 4 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 12 ft 1 in |
| Int Height | 6 ft 6 in |
| Hitch Weight | 470 lbs |
| GVWR | 6000 lbs |
| Dry Weight | 3650 lbs |
| Cargo Capacity | 2350 lbs |
| Fresh Water Capacity | 30 gals |
| Grey Water Capacity | 32 gals |
| Black Water Capacity | 32 gals |
| Tire Size | 14 |
| Furnace BTU | 20000 btu |
| VIN | 4EZTS22205S084865 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


