Used 2005 Lance 1181 Truck Camper
Single Slide Out, Rear Living, Rear Full Kitchen, Double Kitchen Sink, 3 Burner Range, Refrigerator, Bathroom, OverCab Bedroom, Queen Bed, Wardrobe, and Much More.
Stopped in cuz steps wouldn’t retract fully and was having problems with water heater. They were really booked, but took time to help us so we could get on the road again very nice people. - Rae
Stock# IGSN-12313003
| Sleeps | 4 |
| Slides | 1 |
| Length | 11 ft 6 in |
| Ext Width | 8 ft 1 in |
| Ext Height | 8 ft 5 in |
| Int Height | 8 ft 6 in |
| Dry Weight | 4019 lbs |
| Fresh Water Capacity | 42 gals |
| Grey Water Capacity | 30 gals |
| Black Water Capacity | 35 gals |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


