Used 2005 Lance 1191 Truck Camper
Call for details!
2005 Lance MAX 1191
Single Slide Out, Rear Bathroom, Rear Full Kitchen, Double Kitchen Sink, 3 Burner Range, Refrigerator, Bathroom, OverCab Bedroom, Queen Bed, Wardrobe, and Much More.
- Type: Truck camper with a cab over
- Length: 11'6"
- Features: Side dinette, self-contained, and slides
Excellent service and kid environment! Christine was exceptionally great! I recommend these folks if you're looking to buy an RV!!!! - Jason
Stock# 93106
| Sleeps | 4 |
| Slides | 1 |
| Ext Width | 8 ft 1 in |
| Ext Height | 8 ft 5 in |
| Int Height | 8 ft 6 in |
| Dry Weight | 3905 lbs |
| Fresh Water Capacity | 42 gals |
| Grey Water Capacity | 35 gals |
| Black Water Capacity | 38 gals |
| VIN | 160071 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


