Used 2005 Northwood Arctic Fox B 1150 Truck Camper
Shower, Pantry, Stove, Double Kitchen Sink, Refrigerator, Dinette, Bunk Option, Queen Bed and Much More!
Awesome experience. Shawn was great and super helpful, very knowledgeable and made things very easy and quick. - Christopher
Stock# 263002
| Length | 19 ft |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 8 ft 5 in |
| Int Height | 5 ft 7 in |
| Dry Weight | 3600 lbs |
| Fresh Water Capacity | 46 gals |
| Grey Water Capacity | 35 gals |
| Black Water Capacity | 40 gals |
| VIN | 1NCB1150350104097 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


