Used 2006 Fleetwood RV Discovery 39V Motor Home Class A - Diesel
Double Slide Featuring a Full Wall Slideout, Rear Queen Bed Slideout w/Nightstands, Wardrobe, TV, Dresser, Chair w/Ottoman, Shower, Booth Dinette w/Extended Table & 2 Chairs, Sofa Bed, Recliner, L-Shaped Table, Double Kitchen Sink, 3 Burner Range, 4 Door Refrigerator, Pantry, Utiltiy Cab. and More.
RV Leaders got my attention with their website showing the best price anywhere. They followed up with impressively responsive correspondence. Everyone there was very knowledgeable, enthusiastic, and personable. I highly recommend RV Leaders & Camping Outlet. - Jim
You Save: $7,829
Sale Price: $51,995
Stock# CBR5965
Chassis: Freightliner
| Sleeps | 4 |
| Slides | 2 |
| Length | 39 ft |
| Ext Width | 8 ft 6 in |
| Ext Height | 12 ft 8 in |
| Int Height | 7 ft |
| Hitch Weight | 10000 lbs |
| GVWR | 31000 lbs |
| Dry Weight | 22900 lbs |
| Fresh Water Capacity | 86 gals |
| Grey Water Capacity | 50 gals |
| Black Water Capacity | 50 gals |
| Tire Size | Goodyear 275/70R 22.5H |
| Miles | 58270 |
| Engine | Cat C7 330 HP |
| Chassis | Freightliner |
| VIN | 4UZACJDC66CX65965 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.

