Used 2006 Fleetwood RV Excursion 39S Motor Home Class A - Diesel
Triple Slide, Rear Bedroom w/Queen Bed & Nightstands, Full End Wall Wardrobe, Corner TV, Angle Shower, Seperate Stool Room, 4-Door Refrigerator, Double Kitchen Sink, 3 Burner Range, Overhead Storage, Booth Dinette w/Table Extension & 2 Chairs, Double Sofas w/One J-Sofa Both w/Seatbelts, and More.
I want to say thank you for everything that you did. You went way beyond my expectations. Everyone was so helpful. You are all amazing! - Karen
You Save: $29,000
Sale Price: $29,995
Stock# CO667A
Chassis: Freightliner XC
| Sleeps | 6 |
| Slides | 3 |
| Length | 39 ft 2 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 12 ft 8 in |
| Int Height | 7 ft |
| Hitch Weight | 10000 lbs |
| GVWR | 31000 lbs |
| Dry Weight | 22605 lbs |
| Cargo Capacity | 10000 lbs |
| Fresh Water Capacity | 86 gals |
| Grey Water Capacity | 50 gals |
| Black Water Capacity | 50 gals |
| Tire Size | Goodyear 275/70R 22.5H |
| Furnace BTU | 25000 btu |
| Miles | 111314 |
| Engine | Cat C7 350 HP |
| Chassis | Freightliner XC |
| VIN | 4UZACJDC06CW71550 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


