Used 2006 Fleetwood RV Highlander Niagara Folding Pop-Up Camper
*HANDYMAN SPECIAL - this unit is being sold as is. The awning and air conditioner need to be repaired or replaced.
Two King Tent End Beds, Bench Seating, Storage, Slideout Portable Dinette, Galley w/3 Burner Cook Top Stove and Double Kitchen Sink, Solid Walled Bath w/Shower & Flushable Commode, and More.
Did not buy today, but I will be back! Shawn showed me what I asked to see and walked me through what might fit my needs. I am coming back when I'm ready to buy. Best prices on 2025 units. - Paul
Stock# 92539C
| Sleeps | 6 |
| Slides | 1 |
| Length | 19 ft 3 in |
| Ext Width | 7 ft 5 in |
| Ext Height | 8 ft 9 in |
| Int Height | 6 ft 11 in |
| Hitch Weight | 285 lbs |
| GVWR | 3770 lbs |
| Dry Weight | 3055 lbs |
| Cargo Capacity | 715 lbs |
| Fresh Water Capacity | 26 gals |
| Tire Size | ST205/75D14 |
| VIN | 4CG633H1367280479 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


