Used 2006 Fleetwood RV Pace Arrow 36D Motor Home Class A
Double Slide w/One Full Wall Slide, Rear Bath w/Angle Shower, Rear Bedroom w/Queen Bed & Nightstands, Wardrobe, TV/Dresser Cabinet. Pantry, Refrigerator, Second Half Bath, Round Table w/Leaf & Chairs, 2 Burner Range w/Convection Micro Above, Sink, Sofa Bed, Recliner, Engine & Chassis Choice & More.
I want to say thank you for everything that you did. You went way beyond my expectations. Everyone was so helpful. You are all amazing! - Karen
Sale Price: $26,999
Stock# 663414242c
Chassis: Ford
Exterior Color: Sand, Slate, Pewter, Taupe, Br
| Sleeps | 4 |
| Slides | 2 |
| Length | 36 ft 2 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 12 ft 10 in |
| Int Height | 0 ft 7 in |
| Exterior Color | Sand, Slate, Pewter, Taupe, Br |
| Hitch Weight | 5000 lbs |
| GVWR | 22000 lbs |
| Dry Weight | 19150 lbs |
| Cargo Capacity | 26000 lbs |
| Fresh Water Capacity | 80 gals |
| Grey Water Capacity | 58 gals |
| Black Water Capacity | 42 gals |
| Furnace BTU | 30000 btu |
| Engine | 6.8L Triton |
| Chassis | Ford |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


