Used 2006 Lance Lance Max 981 Truck Camper
Single Slide Out, Rear Living, Rear Full Kitchen, Double Kitchen Sink, 3 Burner Range, Refrigerator, Bathroom, OverCab Bedroom, Queen Bed, Wardrobe, and Much More.
The team here is awesome to work with. They went above and beyond to get us out the door even faster than usual. Service is great. Sales team is friendly and not pushy. Management and finance were great. This is a great place to purchase your RV from. - Christopher
You Save: $6,895
Sale Price: $12,988
Stock# 943597A
| Sleeps | 4 |
| Slides | 1 |
| Length | 9 ft 11 in |
| Ext Width | 8 ft 1 in |
| Ext Height | 8 ft 5 in |
| Int Height | 8 ft 6 in |
| Dry Weight | 3610 lbs |
| Fresh Water Capacity | 40 gals |
| Grey Water Capacity | 30 gals |
| Black Water Capacity | 30 gals |
| VIN | 159481 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


