Used 2006 Starcraft Centennial 3608 Folding Pop-Up Camper
Two King Size Tent End Beds, L-Shaped Bench Seat w/Storage, Shower & Cassette Toilet, Slideout Booth Dinette, Stor-A-Way Storage Steps, 3 Burner Cooktop, Double Kitchen Sink, Refrigerator, Plenty of Storage and More.
Meet the owner in Buffalo and talked to him and gave him a pair of gloves to dump his RV, what a pleasant guy to visit with. I would go in when I’m ready to buy. - Sheldon
Stock# P54-23A
| Sleeps | 7 |
| Slides | 1 |
| Length | 17 ft 11 in |
| Ext Width | 7 ft 2 in |
| Ext Height | 5 ft 3 in |
| Int Height | 7 ft 3 in |
| Hitch Weight | 309 lbs |
| GVWR | 3750 lbs |
| Cargo Capacity | 2849 lbs |
| Fresh Water Capacity | 19 gals |
| Tire Size | 14" |
| Furnace BTU | 16000 btu |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


