Used 2006 Starcraft Pine Mountain Truck Campers 800 Truck Camper
AS IS Due to age.8 Foot Bed Only
AS IS no warranty due to age. Good starter truck camper!
Rear Corner Wet Bath w/Shelf, Storage, Seat, 3 Burner Range, Kitchen Sink, Storage Cabinets, Seating w/Swing Away Table & Storage Below Seating, Wall Cabinet w/Front Queen Bed w/Storage Below and Much More.
They did a great job fixing my motor problem on my Bayliner, the boat tech was very knowledgeable and nice. - Dan
Stock# PJ2324
Interior Color: Caramel
| Sleeps | 3 |
| Length | 12 ft 6 in |
| Ext Width | 7 ft 2 in |
| Int Height | 6 ft 6 in |
| Interior Color | Caramel |
| GVWR | 1703 lbs |
| Dry Weight | 1500 lbs |
| Black Water Capacity | 13 gals |
| Furnace BTU | 18000 btu |
| VIN | 1SAGS09E661PJ2324 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


