Used 2006 Starcraft Starcraft Series 1700 Folding Pop-Up Camper
Sold As-Is, Out of State Only: No warranties or guarantees.
Front & Rear Twin Tent End Beds, Booth Dinette w/Storage Under Seats, Plenty of Storage Cabinets Througout.
Did not buy today, but I will be back! Shawn showed me what I asked to see and walked me through what might fit my needs. I am coming back when I'm ready to buy. Best prices on 2025 units. - Paul
You Save: $996
Sale Price: $2,999
Stock# 52919
| Sleeps | 6 |
| Length | 11 ft 6 in |
| Ext Width | 7 ft 2 in |
| Int Height | 6 ft 5 in |
| Hitch Weight | 144 lbs |
| GVWR | 2090 lbs |
| Dry Weight | 1130 lbs |
| Tire Size | 12" |
| VIN | 1SAAS01EX61AD1101 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


