Used 2006 Winnebago Outlook Outlook Motor Home Class C
AS IS UNITDouble Slide, Queen Bed w/Nightstands, Wardrobe w/Drawers, TV Cabinet, Divider Curtain Outside Bedroom Area, Pantry, Shower, Refrigerator, 3 Burner Range, Double Kitchen Sink, Lounge Chair, Booth Dinette or Opt. U-Shaped Dinette w/Round Table, Over Cab Double Bed or Storage Opt. and More.
I give this dealership and all the employees there a five out of a five star rating. Everyone went above and beyond. They were so helpful with everything. I couldn't be happier with the service there! - Jon
You Save: $2,000
Sale Price: $12,900
Stock# 16757
Chassis: Ford E450
| Sleeps | 6 |
| Slides | 2 |
| Length | 28 ft |
| Ext Width | 8 ft 6 in |
| Ext Height | 11 ft 2 in |
| Int Height | 6 ft 8 in |
| GVWR | 14050 lbs |
| Fresh Water Capacity | 39 gals |
| Grey Water Capacity | 39 gals |
| Black Water Capacity | 34 gals |
| Fuel Type | Gas |
| Miles | 139947 |
| Engine | 6.8L V10 SOHC Triton |
| Chassis | Ford E450 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.

