Used 2007 Fleetwood RV Highlander Avalon Folding Pop-Up Camper
Weekend Blow out sale price!!
Nice huge pop-up with A/C, Two King Tent End Beds, Solid Walled Bathroom w/Shower & Flushable Toilet, Slideout Portable Dinette Table, Sofa Bed, Flip-Up Table, Double Kitchen Sink, 3 Burner Range, Outdoor RVQ Grill and More. Ready for your summer camping, easy towing! Come take advantage of this blow out price!
After over 20 plus years we found Schieks RV, in Manitowoc and we are so glad we did, Tina was knowledgable and genuine you can tell she truly wants what is best for you and cares just like she would if buying a camper/fifth wheel for herself.
We met the service team when first looking at the fifth wheel and again at walk through making sure everything was set for us, explaining everything and - Allan
You Save: $4,000
Sale Price: $5,999
Stock# RV0757
| Sleeps | 8 |
| Slides | 1 |
| Length | 21 ft 3 in |
| Ext Width | 7 ft 5 in |
| Ext Height | 9 ft |
| Int Height | 1 ft 7 in |
| Hitch Weight | 265 lbs |
| GVWR | 4600 lbs |
| Dry Weight | 3710 lbs |
| Cargo Capacity | 890 lbs |
| Fresh Water Capacity | 26 gals |
| Grey Water Capacity | 20 gals |
| Tire Size | ST185/80D13 |
| VIN | 4C5627F1777294826 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


