Used 2007 Forest River RV Sierra 321FKD Travel Trailer
Local Family Owned & Operated.... Setting the Standard Since 2018
Double Slide Out Sierra, Rear Bedroom, TV Cabinet w/Shelves, Slide Out Queen Bed w/Nightstands & Ward., Lav., Private Toilet Area, Shower, Ent. Center, Chair, Slide Out Sofa w/Picture Window & Booth Dinette & Refrigerator, Front Kitchen, Double Kitchen Sink, 3 Burner Range, Pantry, Micro., Opt. Bar Stools and More.
Maybe it’s me. Where I come from I can’t get help. Maybe it looks like I’m not approachable, Maybe it’s because I am old, fat and ugly. Maybe I’m invisible. But I can be standing in an aisle at Home Depot, Lowe’s, Walmart or any other place of business that is willing to take my money looking for something and have a store clerk pass by me without acknowledging me or asking if they could be of assistance. - Billy
Stock# 7J031582
Interior Color: Carmel, Espresso, Sandstone, W
| Sleeps | 5 |
| Slides | 2 |
| Length | 37 ft 1 in |
| Ext Height | 11 ft 2 in |
| Interior Color | Carmel, Espresso, Sandstone, W |
| Hitch Weight | 1000 lbs |
| GVWR | 11160 lbs |
| Dry Weight | 8380 lbs |
| Fresh Water Capacity | 50 gals |
| Grey Water Capacity | 90 gals |
| Black Water Capacity | 32 gals |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| VIN | 4X4TSEH227J031582 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


