Used 2007 Forest River RV Surveyor SV 180T Expandable
Double & Queen Tent End Beds, Rear Corner Bath w/Tub/Shower, Wardrobe, 3 Burner Range Top, Sink, Refrigerator, TV Shelf, Front Dinette w/Overhead Cabinet Storage, Pass-Thru Storage & More.
Randy was awesome to deal with! Everything went smoothly and the prices were descent! Randy was good about keeping in touch with repairs and helpful! Loving our camper! - RaeLynn
You Save: $3,600
Sale Price: $9,998
Stock# CP5069A
| Sleeps | 6 |
| Length | 18 ft 8 in |
| Ext Width | 7 ft 3 in |
| Ext Height | 8 ft 2 in |
| Hitch Weight | 356 lbs |
| Dry Weight | 2467 lbs |
| Cargo Capacity | 1150 lbs |
| Fresh Water Capacity | 30 gals |
| Grey Water Capacity | 30 gals |
| Black Water Capacity | 30 gals |
| Tire Size | 205/75/R14 |
| Furnace BTU | 17000 btu |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


