Used 2007 Holiday Rambler Endeavor 40 PET Motor Home Class A - Diesel
Triple Slide, Rear Wardrobe, Wash/Dryer Cabinet, Electrical Cabinet, Dresser, Closet, Lav., Angle Shower, Stool Room w/Lav., Double Kitchen Sink, 3 Burner Range, Microwave, 2 Sofas, TV Above Cab Area, Dinette w/Chairs, Refrigerator, Countertop Extension and More.
Wow! I haven't had this kind of service in quite a while. Todd made me a great deal on an RV, without any bs hassle. Caden knows his stuff and got my RV ready to go all while singing cadence. I absolutely loved working with these gentlemen! They are truly a better breed of man. Keep up the outstanding work and service! I'd highly recommend them! This is how America should be! Thanks again y'all! Cheers! - Shawn
Stock# C2521
Chassis: Roadmaster RR8R
| Sleeps | 6 |
| Slides | 3 |
| Ext Width | 8 ft 5 in |
| Ext Height | 12 ft 10 in |
| Int Height | 7 ft |
| Hitch Weight | 10000 lbs |
| GVWR | 33000 lbs |
| Fresh Water Capacity | 100 gals |
| Grey Water Capacity | 62 gals |
| Black Water Capacity | 40 gals |
| Tire Size | 275/80R/22.5 |
| Furnace BTU | 51000 btu |
| Miles | 1 |
| Engine | Cummins 400 HP |
| Chassis | Roadmaster RR8R |
| VIN | 1RF43464672043050 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


