Used 2007 Itasca Navion 23H Motor Home Class C - Diesel
"Make Every Mile Count: Get Free Camping and 1 Year RV Complete with Your Purchase!"
Rear Bath, Shower, Wardrobe, Sliding Door to Bath, 3 Burner Range, Sink, Refrigerator, Booth Dinette w/2 Sets Seatbelts, Sofa Slideout w/3 Sets Seatbelts, Overhead Bed, and More.
I was having trouble with my BMPRO and we called Burton campers and shared what was going on then we were transferred to Easton. He understood our problem and was extremely helpful in helping me resolve our issues. Great customer service and support. We need more Eastons in the workplace we live in California and had to call Alabama to get the help we needed. Great job Easton
- Sandra
Stock# CM870130
Chassis: Dodge Sprinter
| Slides | 1 |
| Length | 23 ft 5 in |
| Ext Width | 7 ft 6 in |
| Ext Height | 10 ft 1 in |
| Int Height | 6 ft 8 in |
| GVWR | 10200 lbs |
| Fresh Water Capacity | 34 gals |
| Grey Water Capacity | 32 gals |
| Black Water Capacity | 33 gals |
| Furnace BTU | 25000 btu |
| Miles | 85000 |
| Engine | 2.7L, 5 Cy |
| Chassis | Dodge Sprinter |
| VIN | WDXPD944165941658 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


