Used 2007 Jayco Jay Flight 27.5RKS Fifth Wheel
NO HIDDEN FEES! LOWEST PRICES NATIONWIDE!
Rear Kitchen, Single Slide, 2 Lounge Chairs, J-Steel Sofa, Booth Dinette w/Opt. Extension, Plenty of Overhead Cabinet Storage, Double Kitchen Sink, 3 Burner Range, Microwave, Pantry, Refrigerator, Ent. Center, Tub/Shower, Wardrobe, Front Queen Bed, TV Shelf, and More.
Joel was very helpful in the sales department. - Joy
You Save: $4,455
Sale Price: $12,995
Stock# PF0079
| Sleeps | 5 |
| Slides | 1 |
| Length | 29 ft 8 in |
| Ext Height | 11 ft 9 in |
| Hitch Weight | 1285 lbs |
| GVWR | 8680 lbs |
| Dry Weight | 6900 lbs |
| Cargo Capacity | 1780 lbs |
| Fresh Water Capacity | 46 gals |
| Grey Water Capacity | 65 gals |
| Black Water Capacity | 33 gals |
| Tire Size | 15 |
| VIN | 1UJCJ02N271PF0079 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


