Used 2007 Keystone RV Cougar 281BHS Fifth Wheel
Unit Pending Sale
Single Slide, Rear Garage Door, Rear Bunkhouse w/Oversized Double Bunks, Toy Box, Pantry, Refrigerator, 3 Burner Range, Double Kitchen Sink, Overhead Cabinet, Booth Dinette & Sofa Slideout, Ent. Center/Bar Area, Laundry Chute, Stool Room, Lav., Angle Shower, TV Shelf Above Wardrobe/Linen Cabinet, Oversized Storage, Front Queen Bed w/Wardrobes & Much More.
SLIDES ARE NOT OUT IN PHOTOS
More Pictures Coming Soon!
I was having trouble with my BMPRO and we called Burton campers and shared what was going on then we were transferred to Easton. He understood our problem and was extremely helpful in helping me resolve our issues. Great customer service and support. We need more Eastons in the workplace we live in California and had to call Alabama to get the help we needed. Great job Easton
- Sandra
You Save: $2,000
Sale Price: $22,975
Stock# C5073B
| Sleeps | 8 |
| Slides | 1 |
| Length | 32 ft 7 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 12 ft |
| Hitch Weight | 1565 lbs |
| Dry Weight | 8040 lbs |
| Cargo Capacity | 2345 lbs |
| Fresh Water Capacity | 45 gals |
| Grey Water Capacity | 76 gals |
| Black Water Capacity | 38 gals |
| Tire Size | 225/75D15D |
| Furnace BTU | 30000 btu |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


