Used 2007 Keystone RV Montana 3400RL Fifth Wheel
Quad Slide, Rear Living Area w/2 Recliners, Desk w/Opt. Chair, Ent. Center, Sofa w/Opt. Hide-A-Bed, Free Standing Dinette Opt. L-Shaped Counter w/Overhead Cabinets, Double Kitchen Sink, 3 Burner Range, Refrigerator, Pantry, Garden Tub, Wash/Dryer Closet, Laundry Chute, Front Queen Bed and More.
Wow! I haven't had this kind of service in quite a while. Todd made me a great deal on an RV, without any bs hassle. Caden knows his stuff and got my RV ready to go all while singing cadence. I absolutely loved working with these gentlemen! They are truly a better breed of man. Keep up the outstanding work and service! I'd highly recommend them! This is how America should be! Thanks again y'all! Cheers! - Shawn
Stock# 92201
| Sleeps | 6 |
| Slides | 4 |
| Length | 38 ft 4 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 12 ft 9 in |
| Hitch Weight | 2000 lbs |
| Dry Weight | 11800 lbs |
| Cargo Capacity | 3940 lbs |
| Fresh Water Capacity | 60 gals |
| Grey Water Capacity | 76 gals |
| Black Water Capacity | 38 gals |
| Tire Size | 235/80R16E |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| VIN | 4YDF3402274704520 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


