Used 2007 Keystone RV Springdale 266RELLGL Travel Trailer
CLEAN AND READY FOR THE LOTSingle Slide w/Rear Living, 2 Opt. Lounge Chairs & End Table, Sofa Bed & Booth Dinette Slideout, Double Kitchen Sink, 3 Burner Range w/Opt. Microwave, Refrigerator, Tub/Shower, Vanity, Ent. Center, Queen Bed w/Nightstand/Closets, Opt. Corner Cabinet, Pass-Thru Storage & More.
I want to say thank you for everything that you did. You went way beyond my expectations. Everyone was so helpful. You are all amazing! - Karen
You Save: $2,000
Sale Price: $9,998
Stock# C0127B
| Sleeps | 6 |
| Slides | 1 |
| Length | 28 ft 10 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 11 ft |
| Hitch Weight | 740 lbs |
| GVWR | 7740 lbs |
| Dry Weight | 6385 lbs |
| Cargo Capacity | 817 lbs |
| Fresh Water Capacity | 60 gals |
| Grey Water Capacity | 34 gals |
| Black Water Capacity | 34 gals |
| Tire Size | ST205/75D15 |
| Refrigerator Type | 2 WAY |
| Refrigerator Size | 6 cu ft |
| Cooktop Burners | 3 |
| Number of Awnings | 1 |
| LP Tank Capacity | 60# |
| Water Heater Type | PROPANE |
| Awning Info | MANUAL |
| Axle Count | 2 |
| Number of LP Tanks | 2 |
| Shower Type | Tub/Shower Combo |
| Electrical Service | 30 amp |
| VIN | 4YDT266237G105228 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


