Used 2009 Keystone RV VR1 323FKS Travel Trailer
Double Slide Travel Trailer w/Rear Queen Bed Slideout, Closet, Chest & Corner TV Overhead, Private Bedroom Entrance, Neo-Angle Shower, Linen Cabinet, Closet, Lavatory w/Counter, LCD TV, Sofa Sleeper & Booth Dinette Slideout, Overhead Cabinets, Front V-Nose Kitchen w/Refrigerator, Counter Space w/Overhead Cabinets, Bread Box, Double Kitchen Sink, 3 Burner Range, Lounge Chair & Much More!
Awesome experience. Shawn was great and super helpful, very knowledgeable and made things very easy and quick. - Christopher
Stock# 4PR078A
| Sleeps | 6 |
| Slides | 2 |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 11 ft 3 in |
| Hitch Weight | 885 lbs |
| Dry Weight | 7778 lbs |
| Cargo Capacity | 1907 lbs |
| Fresh Water Capacity | 41 gals |
| Grey Water Capacity | 56 gals |
| Black Water Capacity | 28 gals |
| Tire Size | 225/75R15D |
| VIN | 4YDT323259V270058 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


