Used 2009 Lance 1055 Truck Camper
Non-Slide Lance Truck Camper w/Rear Corner Wet Bath w/Shower & Toilet, Rear Dinette w/Opt. Fold-Down Bunk Above, 3 Burner Range, Double Kitchen Sink, Overhead Cabinet, Refrigerator, Queen Cabover Bed w/Nightstands, Opt. Generator and More. Extended Cabover Only.
Wow! I haven't had this kind of service in quite a while. Todd made me a great deal on an RV, without any bs hassle. Caden knows his stuff and got my RV ready to go all while singing cadence. I absolutely loved working with these gentlemen! They are truly a better breed of man. Keep up the outstanding work and service! I'd highly recommend them! This is how America should be! Thanks again y'all! Cheers! - Shawn
Stock# CT600209
| Sleeps | 5 |
| Length | 19 ft |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 9 ft 5 in |
| Int Height | 6 ft 8 in |
| Dry Weight | 3150 lbs |
| Fresh Water Capacity | 30 gals |
| Grey Water Capacity | 35 gals |
| Black Water Capacity | 33 gals |
| Furnace BTU | 20000 btu |
| VIN | 00000000000165672 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


