Used 2009 Palomino 31REDS Fifth Wheel
Double Slide Sabre Fifth Wheel, Rear Living Area w/Ent. Center, 2 Lounge Chairs, Sofa & Booth Dinette Slideout, Overhead Cabinets, Double Kitchen Sink, 3 Burner Range, Pantry, Refrig., 2nd Pantry, Side Aisle Bath w/Angle Shower, Lav., Cabinet, Front Queen Bed Slideout w/Nightstands, Dresser, Shelves, Wardrobe & Much More.
Stopped in cuz steps wouldn’t retract fully and was having problems with water heater. They were really booked, but took time to help us so we could get on the road again very nice people. - Rae
You Save: $2,100
Sale Price: $6,900
Stock# XX049B
Exterior Color: WHITE
| Sleeps | 6 |
| Slides | 2 |
| Length | 35 ft 1 in |
| Exterior Color | WHITE |
| Hitch Weight | 1692 lbs |
| GVWR | 11852 lbs |
| Dry Weight | 9083 lbs |
| Cargo Capacity | 2265 lbs |
| Fresh Water Capacity | 42 gals |
| Grey Water Capacity | 84 gals |
| Black Water Capacity | 42 gals |
| Tire Size | 15" |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| VIN | 4X4FSRG2093001333 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


