Used 2009 Palomino Y-Series 4102 Folding Pop-Up Camper
SOLD!!
Palomino Y-Series Pop-Up Camper w/Front & Rear Tent End Beds, Booth Dinette w/Storage Below Seating, Slide Gaucho, 3 Burner Stove & Sink, Front Trunk Storage, Additional Storage Cabinets, Opt. Furnace and More.
Everyone at RV Leaders & Camping Outlet was awesome! Great buying experience. If anyone is looking to buy a cool camper and wants a smooth buying process, this is the place to go! - Ryan
Stock# 8991
Interior Color: Blue
| Sleeps | 6 |
| Length | 15 ft 10 in |
| Ext Width | 7 ft 1 in |
| Int Height | 6 ft 7 in |
| Interior Color | Blue |
| Hitch Weight | 152 lbs |
| Dry Weight | 2064 lbs |
| Cargo Capacity | 1046 lbs |
| Tire Size | 13" |
| Furnace BTU | 17000 btu |
| VIN | 4x4cye3199n038991 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


