Used 2010 Fleetwood RV Quest Premium 24E Motor Home Class C - Diesel
Single Slide Quest Diesel Class C Motorhome, Rear Bath w/Shower, Lav., Toilet, Ward., 3 Burner Range/Micro./Dbl. Kitchen Sink/Sofa w/Overhead Cab. Slide Out, Refrig., Pantry, 2nd Sofa w/Sofa Table, Cabover Bed or Opt. Front Cabover w/Bunk, Opt. TV Std. w/Low Profile Cap, Opt. 19" LCD TV w/DVD Player & Much More.
Thank you, Sharon, for the outstanding service at Summerland RV. Its people like you that makes all the difference in the RV Industry. I called you as a Winnebago Dealership, you listened to what I needed, ordered the parts, and did not give me the traditional run around. I truly appreciated the leadership, sincerity in you organizing everything for me to come in to have the parts installed in a timely - Wallace
You Save: $20,000
Sale Price: $39,988
Stock# C2227
Chassis: Dodge Sprinter
| Sleeps | 4 |
| Slides | 1 |
| Length | 26 ft 2 in |
| Ext Width | 7 ft 8 in |
| Ext Height | 11 ft 4 in |
| Int Height | 6 ft 8 in |
| Hitch Weight | 3500 lbs |
| GVWR | 11030 lbs |
| Fresh Water Capacity | 29 gals |
| Grey Water Capacity | 33 gals |
| Black Water Capacity | 33 gals |
| Furnace BTU | 25000 btu |
| Fuel Type | Diesel |
| Engine | 3.0L CDI 6-Cylinder |
| Chassis | Dodge Sprinter |
| VIN | WDXPF445389382227 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


