Used 2010 Forest River RV Rockwood Freedom LTD Series 1940LTD Folding Pop-Up Camper
"Deal Alert: Don't Miss This!"
Forest River Freedom/LTD Two Tent End Beds, Ice Box, Opt. Refrigerator, Booth Dinette, Entrance Storage, 2 Burner Range Carry Out Range, Opt. Heater and More!
Although they couldn’t help with the repair of my specific problem, they were willing to take the time to help me locate another dealer/repair shop in town who could. - Joseph
Stock# UT480624
| Sleeps | 5 |
| Length | 20 ft 2 in |
| Ext Width | 7 ft 1 in |
| Int Height | 6 ft 6 in |
| Hitch Weight | 174 lbs |
| GVWR | 2274 lbs |
| Dry Weight | 1493 lbs |
| Cargo Capacity | 762 lbs |
| Fresh Water Capacity | 20 gals |
| Tire Size | 12 |
| VIN | 4X4CFM411AD278271 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


