Used 2010 Forest River RV Sandpiper 361FL Travel Trailer
Sold As-Is, Out of State Only: No warranties or guarantees.
Water Damage &/or Delamination(s): No seal, no repair.
Triple Slide Sandpiper Fifth Wheel, Rear Lounge Area w/Two Chairs & Free Standing Dinette w/Chairs Slide Out, Sofa w/End Tables, Curio/Ent. Cnt. w/Fireplace/3 Burner Range w/Micro. Slide Out, Center Island w/Dbl. Kit. Sink, Pantry, Refrig., Closet, Step Up Bath/Bedroom, Neo-Angle Shower, Toilet, Lav., Queen Bed Slide Out or Opt. King Bed, Dresser, Wardrobe, Shelves w/Ward., 18" Awning & More.
Randy was awesome to deal with! Everything went smoothly and the prices were descent! Randy was good about keeping in touch with repairs and helpful! Loving our camper! - RaeLynn
Stock# 52532
| Sleeps | 3 |
| Slides | 3 |
| Length | 39 ft 4 in |
| Ext Width | 7 ft |
| Ext Height | 12 ft 10 in |
| Hitch Weight | 2154 lbs |
| GVWR | 14154 lbs |
| Dry Weight | 10876 lbs |
| Fresh Water Capacity | 54 gals |
| Grey Water Capacity | 108 gals |
| Black Water Capacity | 54 gals |
| Tire Size | 16 |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| VIN | 4X4TSAM22AJ024752 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


