Used 2010 Forest River RV Sierra 355QBQ Fifth Wheel
Handyman Special!
Quad Slide Sierra Bunkhouse Fifth Wheel, Rear Quad Bunk Slide Outs w/Trundle Mattress Below, Wardrobe/Ent. Center/Wardrobe, Booth Dinette & Sofa Slide Out, Double Kitchen Sink, 3 Burner Range, Refrigerator, Pantry/Closet, Ceiling Fan, Ent. Center, Step Up to Private Toilet Area, Corner Shower, Lav., Pass-Thru Storage, Dresser, Queen Bed Slide Out or Opt. King Bed, TV/Wardrobe, Large Wardrobe w/Sliding Doors & Shelf Both Sides, 21' Awning & More!
I was having trouble with my BMPRO and we called Burton campers and shared what was going on then we were transferred to Easton. He understood our problem and was extremely helpful in helping me resolve our issues. Great customer service and support. We need more Eastons in the workplace we live in California and had to call Alabama to get the help we needed. Great job Easton
- Sandra
You Save: $2,000
Sale Price: $8,900
Stock# 034896
| Sleeps | 9 |
| Slides | 4 |
| Length | 39 ft 3 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 13 ft |
| Int Height | 7 ft |
| Hitch Weight | 1923 lbs |
| GVWR | 13923 lbs |
| Dry Weight | 11185 lbs |
| Fresh Water Capacity | 54 gals |
| Grey Water Capacity | 108 gals |
| Black Water Capacity | 54 gals |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| VIN | 4X4FSEM24AJ034896 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


