Used 2010 Forest River RV Sierra 403FK Park Models
Double Slide Sierra Park Trailer, Rear Bedroom w/King Bed & Dbl. Nightstand Slide Out, Ward., Desk, Overhead Cab., TV Stand, Private Exit/Entry, Walk Thru Bath w/Neo-Angle Shower, Lav. w/Med. Cab., Private Toilet Area, Curio Cab., Washer/Dryer Prep., Lounge Chair, C-Top Ext., Dbl. Kitchen Sink, 3 Burner Range, Micro., Pantry, Overhead Cab., Refrig./Booth Dinette/Lounge Chair/Sofa Slide Out, Picture Window, Storage, 21' Awning & More.
Randy and Tim helped us out. We needed some new batteries on our trip from Indianapolis to Bend, OR. Not only did they get us the batteries, when we needed a new connection made they drove us down to the local Napa and got us back. Also stayed open an hour past closing to make sure we were good. - Dan
You Save: $10,000
Sale Price: $17,995
Stock# CH26-007A
| Sleeps | 5 |
| Slides | 2 |
| Length | 41 ft 3 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 11 ft 9 in |
| Int Height | 7 ft |
| Hitch Weight | 1506 lbs |
| GVWR | 13506 lbs |
| Dry Weight | 9736 lbs |
| Fresh Water Capacity | 54 gals |
| Grey Water Capacity | 108 gals |
| Black Water Capacity | 54 gals |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| VIN | 4X4TSES23AJ035303 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


