Used 2010 Gulf Stream RV Innsbruck 275FSL Lite Travel Trailer
Gulf Stream Innsbruck Lite Travel Trailer w/Rear Corner Bath Including Tub/Shower, Toilet, Lav., Rear Corner Dbl. Bed w/Bunk Above, Wardrobe, Bike Door, Sofa Slide w/Storage, Booth Dinette, TV/Wardrobe, Refrigerator, Dbl. Kitchen Sink, 3 Burner Range, Front Queen Bed w/Nightstand, Shirt Closet, Wardrobe, Pass-Thru Storage and More!
Joel was very helpful in the sales department. - Joy
Stock# 101872
| Sleeps | 8 |
| Slides | 1 |
| Length | 29 ft 10 in |
| Ext Height | 10 ft 1 in |
| Hitch Weight | 750 lbs |
| Dry Weight | 5554 lbs |
| Cargo Capacity | 2196 lbs |
| Fresh Water Capacity | 55 gals |
| Grey Water Capacity | 78 gals |
| Furnace BTU | 25000 btu |
| VIN | 1NL1GTM28A1101872 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


