Used 2010 Jayco Designer 35RLTS Fifth Wheel
Triple Slide Designer Fifth Wheel by Jayco, Rear Living, Ent. Center w/32" LCD TV, Chairs w/End Table & Free Standing Dinette w/Chairs Slide Out, Hide-A-Bed w/Air Mattress/Pantry/Refrigerator/3 Burner Range Slide Out, Dbl. Kit. Sink, Pull Out Top, Corner Shower or Opt. Tub, Toilet, Lav. w/Med. Cab., Front Queen Bed w/Dbl. Chests Slide Out, Wardrobe, Opt. TV/Washer/Dryer, Overhead Cabinets, 16' Awning and More.
I was working in Gillette for the day and had furnace issues , called and asked if they could help me out. They were very helpful and were able to fix it and get me on my way. This was all done in no time and without an appointment. Great experience - Von
You Save: $10,014
Sale Price: $8,981
Stock# 91723C
| Sleeps | 4 |
| Slides | 3 |
| Length | 38 ft 5 in |
| Ext Height | 13 ft 2 in |
| Int Height | 6 ft 5 in |
| Hitch Weight | 2630 lbs |
| GVWR | 15800 lbs |
| Dry Weight | 11615 lbs |
| Cargo Capacity | 4185 lbs |
| Fresh Water Capacity | 87 gals |
| Grey Water Capacity | 87 gals |
| Black Water Capacity | 52 gals |
| Tire Size | 16 |
| VIN | 1UJCJ0BU5A1SZ0158 |
Loading
www.usedrvsforsale.com is not responsible for any misprints, typos, or errors found in our website pages. Any price listed excludes sales tax, registration tags, and delivery fees. Manufacturer-provided pictures, specifications and features may be used as needed. Inventory shown may be only a partial listing of the entire inventory. Please contact us at 800-515-9672 for availability as our inventory changes rapidly. All calculated payments are an estimate only and do not constitute a commitment that financing or a specific interest rate or term is available.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


